תקנון:

חברת PR אלקטרוניקה והשקעות בע"מ ח.פ: 512801093– מדוד אלעזר 27 חדרה

אצלנו קונים בטוח – לקוח יקר, אנו עושים מאמצים רבים כדי לשמור על קנייה בטוחה עבורך.
- אנו לא שומרים את פרטי כרטיס האשראי שלך והם מועברים ישירות לחברות הסליקה.
- כל הפרטים האישיים שלך מאובטחים באמצעות פרוטוקול אבטחה מתקדם SSL .
- החנות שלנו עומדת בתקן האבטחה המחמיר ביותר של חברות האשראי. PCI DSS L1
- בעסקאות אשראי וכחלק מעמידה בתקן חברות האשראי איננו שומרים את מספר הcvv - בגב כרטיס האשראי (מספר המעיד על החזקה פיזית של בעל כרטיס האשראי בכרטיס) אלא רק לזיהוי הלקוח.
- כחלק ממאמצנו לשיפור השירות, אנו פועלים יחד עם ארגון "אמון הציבור" (מלכ"ר), לקידום השקיפות והאמינות של החנות שלנו. 
- האתר של PR אלקטרוניקה אינו מתחייב למחירים זהים למחירים שמוצעים בסניפי הרשת ולהיפך.

.1א. אתר הקניות PR אלקטרוניקה (להלן : "האתר") הינו חנות וירטואלית לציבור הגולשים באינטרנט

כל התכנים באתר וכל הזכויות על התכנים שמורות לחברה.
אין להעתיק, לשכפל ולהפיץ בכל דרך שהיא ללא אישור בכתב מהנהלת האתר.
ב. כל המבצע ו\או מעוניין לבצע פעולה באתר (להלן : "משתתף") מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהא לו ו\או למי מטעמו כל טענה ו\או תביעה, במישרין ו\או בעקיפין, כנגד בעלי האתר ו\או מפעיליו ו\או מי מטעמם.
פעולה באתר משמעה - כל פעולת רכישת מוצר המוצע באתר או הזמנה. 


2. תנאי השתתפות - .א. רשאי לבצע פעולות באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן: ויזה כ.א.ל, ויזה אלפא, דיינרס קלאב ישראל בע"מ, אמריקן אקספרס בע"מ, ישראכרט בע"מ . 
ב.מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור הפעולה באתר הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב המשתתף להעביר את התשלום בגין המוצר שנרכש.


3. המוצרים המוצעים - המוצרים מוזמנים מהיבואנים לפי הזמנה או שנמצאים במלאי זמין.

א.כל המוצרים המוצעים במסגרת המכירה חדשים לחלוטין (סוג א') באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל תנאי האחריות והשירות המקובלים. אלא אם כן, צוין אחרת במפורש. ***כל המזמין מוצר מאתר זה חייב לוודא את מידות המקום אליו יוכנס המוצר לפני ביצוע ההזמנה בכדי להימנע מחיובים נוספים.
ב.התמונות להמחשה בלבד יש לוודא עם נציג המכירות את אמיתות התמונה.
ג.האחריות למוצרים, אספקתם, איכותם, טיבם, עמידותם ויכולותיהם חלה על היצרנים והמשווקים של המוצרים ובהתאם לתעודות האחריות המצורפות לכל מוצר שיירכש באמצעות האתר.
ד. פרסום המוצר באתר אינו מהווה המלצה ואינו מעיד על איכות המוצר.


4. פרטי המשתמש - א. בעת ביצוע הפעולות באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז\ח.פ, שם פרטי\שם משפחה ו\או שם חברה, טלפון, ישוב, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום.
הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית.
נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברת PR אלקטרוניקה.


5. תשלום ואספקה -

א. לאחר סיום ביצוע הרכישה המשתתף מחויב מיידית בתשלום מלא בגין המוצר. 
ב. המחירים באתר הקניות של PR אלקטרוניקה כוללים מע"מ.
ג. ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 ימים מיום קבלת המוצר(בתנאי שלא נעשה במוצר כל שימוש) או מסמך הגילוי לפי המאוחר בניהם, הביטול יעשה אך ורק לאחר הודעה בכתב ע"י פקס או מייל.
*על פי חוק, אם סופק המוצר חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים ע"י הרוכש באריזה מקורית וקבלת קנייה.
ד.בעת ביטול מכירה יחויב המזמין בדמי ביטול (באמצעות כרטיס האשראי). דמי הביטול הינם 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם.
יודגש כי דמי הביטול לא יחולו במקרה הביטול בו הלקוח ביטל עסקה עקב פגם במוצר.
בנוסף יחויב המזמין בכל הוצאה שהייתה לרבות משלוח המוצר לבית הלקוח.
אחריות החזרת המוצר חלה על הלקוח לאחר אישור היבואן.
ה.אספקת המוצרים תהיה בתאום טלפוני עם הלקוח.
ו.אספקת המוצר תתבצע לדואר האזורי בבית הלקוח או לבית הלקוח ו\או לכל מקום ו\או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של ספקי המוצרים ו\או חברת המשלוחים.
מובהר בזאת כי במידה ואין ביכולתם של הספקים ו\או חברת המשלוחים אפשרות לבצע את משלוח המוצרים לבית הלקוח מכל סיבה שהיא רשאית חברת PR אלקטרוניקה לבטל את העסקה או להציע מקום חלופי לאיסוף המוצר.
*במידה והלקוח יהיה מעוניין לקחת את המוצר עצמאית ממחסן היבואן או ממחסני חברת  PR אלקטרוניקה כתובת – דוד אלעזר 27 חדרה, לא יהיה חיוב משלוח.
הובלה מחוץ לתחום הקו הירוק הינה הובלה "מיוחדת " ותצריך תוספת תשלום שיקבע מראש.
הובלה מעל קומה שלישית תחויב בתוספת 50 ₪ לכל קומה נוספת (במידה והמוצר לא הועלה במעלית). הובלה של מקרר שמצריכה פירוק דלתות תחויב בתוספת תשלום בין 120 - 250 ₪ לפי תקנון חברת השילוח.
*הובלה לא כוללת שימוש במנוף.
ז. אספקת מוצרים הינם על פי המועדים הנקובים בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת. זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א - ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג. והינם נמדדים מיום אישור ההזמנה ע"י חברת האשראי.במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת מפעילי האתר יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, האתר מטעמה של החברה יציעו לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה, וישיבו לו את מלוא כספו.


6. אחריות - אחריות למוצרים הנמכרים/מפורסמים באתר חלה על היצרנים ו\או היבואנים ו\או המשווקים המורשים של המוצרים, ובהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודות לכל מוצר.

7. ברירת דין ומקום שיפוט - כל סכסוך או מחלוקת ידון באחד מבתי המשפט בערי המחוז הבאים,בהתאם לחוקי מדינת ישראל כדלקמן: תל - אביב ,חיפה,באר שבע וירושלים.

8. תנאים נוספים: 
א. חברה PR אלקטרוניקה שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה, בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות לא חוקית.
ב. חברת PR אלקטרוניקה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא הודעה מוקדמת.
ג. לעיתים ייתכנו טעויות הקלדה במחיר או בתיאור המוצר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על - פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את האתר. האתר יאפשר ביטול עסקה והשבת הכסף ששילם הצרכן.
ד. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו\או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו\או מפעיליו יעכבו ו\או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי ובדרך כלשהי ו\או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו ו\או אם יפגעו תקלות במחשוב ו\או מערכות הטלפון ו\או כל גורם תקשורת אחר בתהליך הרכישה ו\או בשל פעולות איבה ו\או שביתה ו\או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ימנע ו\או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו\או אספקת המוצרים רשאית חברה PR אלקטרוניקה להודיע על ביטול הרכישה תוך 1 ימי עסקים.

חברה  PR אלקטרוניקהשומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן;

חברת  PR אלקטרוניקה עושה הכול בכדי לשרת את לקוחותינו בצורה הטובה ביותר, אם יש לכם אילו שאלות או הצעות ייעול או כל דבר שיכול לעזור לשביעות רצונכם אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל זמן .